تجهیز سیتی
تجهیز سیتی
الکترواستیل

معرفی شرکت الکترواستیل

معرفی شرکت الکترواستیل

تاریخچه الکترواستیل

شرکت الکترواستیل با سابقه بیش از 50 سال در امر تولید محصولات مختلف برودتی فعال می باشد. در حال حاضر این شرکت در فضایی بالغ بر 200000 (دویست هزار) متر مربع و با 100000 (صد هزار) متر مربع سالن های تولید و انبار و بیش از 3000 (سه هزار) نفر نیروی کار قادر به تولید سالانه 30000 (سی هزار) عدد انواع یخچال، سردخانه، فریزرهای صنعتی و 500000 (پانصد هزار) عدد یخچال و فریزر خانگی می باشد. لازم به ذکر است که شرکت الکترواستیل دارای مجوز ها و اختراعات و… می باشد که این امتیاز ها به شرح ذیل اعلام می گردد:

– دارای اداره مستقل مهندسی و R&D با 60 (شصت) عضو دائم و فعال.
– دارای اختراعات بیشمار در زمینه تولید لوازم خانگی (همچنان که الکترواستیل سه اختراع جدید در 6 ماه گذشته به ثبت رسانده است.)
– تنها دارنده مجوز آزمایشگاه اکرودیته صنعتی و خانگی در شرق کشور مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا جهت آزمایش محصولات مختلف خانگی و صنعتی با 17 (هفده) ایستگاه مختلف.
– طراحی و تولید اواپراتور ها و کندانسور ها با به روزترین و جدیدترین نرم افزار ها و ماشین آلات در داخل شرکت الکترواستیل و توسط زیر مجموعه های شرکت الکترواستیل (حامی صنعت و نگین صنعت) تولید می شود.

الکترواستیل

چشم انداز

الکترواستیل با بهره گیری از منابع ، دانش و فناوریهای کارآمد و ارائه محصولات و خدمات نوآورانه  و خلق ارزشهای جدید به ارتقاء آسایش و اطمینان مردم و ایجاد جامعه ایی بهتر کمک و تا کسب جایگاه برترین تولیدکننده  لوازم خانگی و صنایع برودتی در ایران و منطقه تلاش خواهد کرد.

بیانیه ماموریت

الکترواستیل منابع انسانی، مالی و فناوریهای در اختیار خود را بگونه ایی مسئولانه مدیریت و صرف ایجاد محصولاتی متنوع و متمایز بلحاظ طراحی ، کیفیت و ارزش خواهد نمود تا ضمن ارتقاء آسایش، اطمینان و رضایتمندی مردم و ذینفعان به بهینگی مصرف منابع و انرژیهای ملی و جهانی کمک کرده باشد .

شرکت های وابسته

معرفی شرکت آریابارون

شرکت تولیدی پانلهای سقفی و دیواری آریا بارون در 1383 در شهر مشهد، تاسیس شد. سالنهای تولیدی و دفتر مرکزی در شمال مشهد و بزرگراه آسیایی واقع شده اند.

شرکت آریا بارون با هدف دسترسی به بازار کشورهای همسایه وخاورمیانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس، از پیشرفته ترین ماشین آلات اروپایی در کلیه تولیدات خود بهره می برد.

شرکت تکنو پانل در زمینه طراحی و تولید و توزیع انواع ورقهای شادولاین و ساندویچ پانل و پلی استایرن تزریق و پلی استایرن منبسط شده فعال بوده و با دارا بودن آخرین تکنولوژی موجود در این زمینه، تولید ورقهای شادولین و ساندویچ پانل اورتان ،بلوکه های پلاستفوم را با تنوع و تیراژ وسیع، تولید و عرضه می نماید.

به دلیل سیاست مشتری محورشرکت،هدف ما ارائه محصولات با کیفیت و دارای استاندارد در زمینه ساخت و ساز صنعتی به مشتریان می باشد. به همین دلیل آریا بارون جزو برترین تولید کننده های ساندویچ پانل در ایران است که علاوه بر نشان استاندارد ایران، موفق به اخذ گواهی و…. می باشد و کلیه محصولات خود را مطابق با این استانداردها تولید می نماید.

این شرکت تمام مهارت خود که دست آورد سالها دانش آموختن و آزمون های بسیار است را به کار می گیرد تا کالایی سرآمد با کیفیت جهانی پدید آورد.

سبد کالایی شرکت آریا بارون به شرح ذیل می باشد:

ساندویچ پنل های سقفی پلی اوریتان در دو طرح آرداوازی که برای اولین بار در ایران تولید گردیده اند و یک طرح شادولین ذوزنقه ای با پنج گام ذوزنقه در 1000 میلیمتر عرض، ورق های زیره و رویه این ساندویچ پانل ها از ورق های فولادی پیش رنگ شده گالوانیزه و یا آلوزینک و یا ورق های آلومینیومی پیش رنگ شده می باشند.

• ساندویچ پانل های دیواری پلی اوریتان در قسمت های 30 تا 25 میلیمتر با دو رو ورق فولادی و پیش رنگ شده گالوانیزه یا آلوزنیک یا آلومینیوم

• ساندویچ پانل های دیواری پلی اوریتان با یک رو گچ برگ و یک رو ورق فایبرگلاس

• بلوکه های ساختمانی پلاستفوم که نامیده می شود

• بلوکه های سقفی پلاستفوم

• دیوارهای سه بعدی

• سقف کاذب از جنس ، ،

• دیوارپوش های دکوراتیو از جنس پلی اوریتان برای نماهای داخلی و خارجی

• کانکس های ثابت و سیار گوناگون برای کاربری های:

• پست های کنترل درون و برون شهری

• برج های نگهبانی با کلیه امکانات و تجهیزات امنیتی

• نمازخانه ها در پادگان ها ، کمپ ها و…

• اتاق کنترل و فرمان

• دفاتر اداری

• سرویس های بهداشتی و حمام

• تجهیز کارگاه

• سرپناه در مناطق زلزله و یا سیل زده

• مخابراتیBts –

• نانوایی های سیار

• فروشگاه و انبار

• ایستگاه اتوبوس

• ایستگاه پمپاژ آب

• ساختمان های پیش ساخته با اسکلت فلزی در یک یا دو طبقه بصورت کاملا پیچ و مهره

• درب های ساختمانی از جنس

معرفی شرکت حامی صنعت گروه

شرکت حامی صنعت گروه با اتکاء به تجربه 40 ساله گروه صنعتی محمد زاده در سال 1387 به عنوان یکی از شرکتهای اقماری, به منظور توسعه توان تخصصی و پوشش دادن به نیاز مندیهای گروه شرکتها در خصوص تامین انواع ورق , قطعات پلاستیکی , درخت سیم , کابل و بردهای هوشمند استاندارد تاسیس گردیده است.

ظرفیت سالانه اسمی این شرکت 7200 تن انواع قطعات و ورق پلاستیکی و بالغ بر 500000 عدد گونه های مختلفی از درخت سیم , برد هوشمند الکترونیکی و کابل مورد استفاده در صنایع تولید کننده لوازم خانگی میباشد , که با مدیریت صحیح بر منابع و عوامل تولیدی ظرفیت تولیدی به حد فراتری ارتقاء یافته است .

 این شرکت به عنوان تنها تولید کننده انواع ورق پلاستیکی در استان خراسان و یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق و انواع قطعات پلاستیکی در کشور با اشتغالزائی بالغ بر 200 نفر در منطقه صنعتی شهرستان فریمان به عنوان واحد نمونه صنعتی و کارآفرین برتر استان و هم چنین یکی از برگزیدگان کشوری سال 1389 به جامعه صنعتی کشور معرفی شده است.

بهره مندی از ماشین آلات تراز اول این رشته از تولید که متعلق به کشورهای آمریکا , آلمان،کره و چین میباشد فصل تمایز این مجموعه با دیگر مجموعه های فعال در سطح کشور را رقم میزند.

با توجه به رعایت نکات استاندارد , تامین بهترین مواد اولیه از داخل و خارج از کشور و آموزش مناسب پرسنل , همچنین بهره گیری از بهترین طراحی برای تنوع بخشیدن به محصولات , و ساخت قالب قطعات مورد نظر توسط بزرگترین و متخصص ترین تولید کنندگان قالب در سطح کشور و جهان , همچنین , حضور کادر متخصص نظارت بر کیفیت در تمامی مراحل اعم از تست آزمایشگاهی مواد اولیه ورودی تا نمونه گیری و کنترل محصولات نهائی و نهایتا” کاربرد نظامهای نوین مدیریتی و کیفی در شرکت به عنوان واحدی سرآمد مطرح شده است .

معرفی شرکت نگین صنعت کاویان

در آبان ماه سال 1388 به منظور تکمیل فرآیند و چرخه تولید محصولات برودتی در منطقه صنعتی شهرستان فریمان ( شهرک صنعتی کاویان ) تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

این شرکت با بهره گیری از بهترین ماشین آلات و قالبهای ایتالیائی با ظرفیت اسمی سالانه 1500000 هزار دستگاه انواع اواپراتور و کندانسور یخچالهای نوفراست ( بدون برفک ) خانگی / صنعتی و فروشگاهی , انواع اواپراتور و یونیت کندانسینگ های سردخانه ها و تولید سالانه 3600 تن انواع ورق پلاستیکی (ABS,HIPS) و با اشتغالزائی بالغ بر 100 نفر نیروی انسانی آموزش دیده و متخصص به عنوان بزرگترین واحد تولید کننده این نوع محصولات در استان و با ارائه محصولات باکیفیت در سطح کشور معرفی گردیده است.

محاسبات دقیق مهندسی با استفاده از نرم افزارهای تخصصی محاسباتی و انجام تحقیقات گوناگون در خصوص تنوع محصولاتی که منجر به کیفیت بهتر سرما در استفاده از محصولات این شرکت توسط تولید کنندگان محصولات نهائی برودتی میگردد از جمله وجوه تمایز این شرکت با دیگر رقبای خود میباشد . به همین دلیل این مجتمع به عنوان اولین تولید کننده اواپراتورهای آلومینیومی نوفراست مورد کاربرد در تولید یخچالهای خانگی در کشور بوده که سالانه حداقل مبلغ 4 میلیون دلار صرفه جوئی ارزی برای کشور دربر داشته است .استفاده از قالبهای دقیق با کمترین تلورانس خطای تولید , تامین مواد اولیه درجه یک متناسب با محصولات مهندسی شده , نظارت کیفی از مرحله تامین تا مراحل مختلف تولید و تحویل محصول نهائی با توجه به کیفیت بسیار بالای ماشین آلات تولید , این شرکت را به یکی از رقبای جدید تولید داخل و منطقه تبدیل نموده است .

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی

آدرس:

مشهد – کیلومتر 4 بزرگراه آسیایی

تلفن:

051-5153

فکس:

051-36651514

پست الکترونیک:

electrosteel@electro-steel.com

دفتر تهران

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان استاد مطهری، نرسیده به میرزای شیرازی، پلاک 305

تلفن:

021-88728545-8

فکس:

021-88728549

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *