تجهیز سیتی
تجهیز سیتی

توضیحات آگهی

فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D (EM40H سری نانو)

توضیحات
فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D

یکی از وسیله‌های کاربردی که زمان نگهداری موادغذایی را بالا می‌برد فریزر چند کشو امرسان است. اگر شما جز آن دسته هستید که انواع موادغذایی را فریزر می‌کنید تا در وقت مبادا آن را بیرون آورید و استفاده کنید یک فریزر با ظرفیت بالا نظر شما را جلب خواهد کرد. این فریزر، ۷ کشوی شفاف دارد که می‌توانید در هر بخش آن خوراکی مختلفی را منجمد کنید. از آن‌جایی که امرسان طراحی ساده را به شکل‌های شلوغ و پرنقش ترجیح می‌دهد در این فریزر هم اصل سادگی را رعایت کرده و جز یک دستگیره و نمایشگر قطعه دیگری روی یخچال دیده نمی‌شود. هر ماده غذایی دمای خاصی را نیاز دارد به همین دلیل فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D گردش هوای اجباری در طبقات را قرار داده تا انجماد به خوبی انجام شود. ویژگی‌های این فریزر در اینجا تمام نمی‌شود بلکه خصوصیاتی دارد که در ادامه باید آن را بخوانید.

طراحی فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D

زمانی که روبه‌روی این یخچال می‌ایستید یک فریزر سفید را می‌بینید که دستگیره‌ای طولی روی بدنه دارد و نمایشگری با رنگ متصاد و مشکی که ترکیب جالبی ایجاد کرده است. اگر درب فریزر را باز کنید ۷کشو مقابل چشمان شما قرار می‌گیرد. ابعاد این کشوها کاملا استاندارد است و مشکلی برای قراردادن حجم زیادی محصول وجود ندارد. می‌توانید طبقات پایین‌تر را به خوراکی‌هایی اختصاص دهید که کمتر از آن استفاده می‌کنید مانند میوه‌هایی مانند آلبالو که در زمستان بسیار کاربردی هستند. طبقات بالا دسترسی راحت‌تری دارند پس مرغ، گوشت و سبزی که هر روز از آن‌ها استفاده می‌شود را در این طبقات بگذارید.

نمایشگر دیجیتال دقیق
شاید پس از نگاه کردن به این فریزر از خود بپرسید که این نمایشگر چه کاربردی دارد؟ مسلما هیچ قطعه‌ای بدون هدف در فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D قرار داده نشده است. این نمایشگر دمای درون فریزر را به شما نشان می‌دهد تا اگر به هر دلیلی دما بالا رفت شما سریع متوجه شوید و دما را به حالت اول بازگردانید. البته توجه کنید که این دما مدام تغییر نکند چون نشانی از خرابی فریزر دارد. در صورتی که دما بالا رفت و محصولات غذایی در حال گرم شدن بودند حواستان باشد که حتما به یک تعمیرکار مطمئن زنگ بزنید.

ابعاد متناسب
یخچال فریزرها به‌طور کلی به چند دسته سایدبای‌ساید، تک درب، دور این دور و دوقلو تقسیم می‌شوند. این فریزر درواقع دوقلو است اما می‌توانید آن را به‌صورت تکی بخرید. مزیت این کار این است که یخچال را با سلیقه خودتان انتخاب می‌کنید که مثلا چه تعداد طبقاتی داشته باشد یا کشوی میوه و سبزی چگونه قرار گیرد! استاندارد هر قسمت یخچال فریزر دوقلو عرض 66 و ارتفاع۱93سانتی‌متر است که فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D هم عرضی 66 و ارتفاع ۱93 سا‌نتی‌متری دارد و کاملا استاندارد است. باتوجه به این ابعاد فریزر امرسان را در هر خانه‌ای می‌توانید استفاده کنید و دیگر لازم نیست در اسباب‌کشی ابعاد را اندازه بگیرید.

ظرفیتی به اندازه یک خانواده
هنگامی که می‌خواهید یک یخچال یا فریزر خریداری کنید حتما ظرفیت آن را در نظر بگیرید. صرفا زیبایی و امکانات نمی‌توانند معیار خرید فریزر باشند. اگر سبد غذایی شما تنوع دارد و معمولا بخش زیادی از آن فریز می‌شود حتما فریزری با گنجایش بالا را انتخاب کنید. اما اگر از آن دسته هستید که وقت زیادی برای خرید دارید و هر روز خرید می‌کنید فریزری با ابعاد کوچک‌تر انتخاب کنید یا یک یخچال فریزر بالاپایین که فریزر کمی کوچک‌تر است. این فریزر امرسان 20 فوتی است یعنی ظرفیت بالایی دارد و هرچقدر که بخواهید می‌توانید مواد را در آن ذخیره کنید.

ویژگی‌های فنی فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D

سیستم خنک کننده بدون برفک
یکی از معضلاتی که افراد در گذشته داشتند برفک زدن دائمی یخچال فریزرها بود. شاید برایتان سوال باشد که چگونه فریزری بدون برفک تولید می‌شود؟ کمپرسور دستگاه، گاز یخچال که یک ترکیب شیمیایی از چند گاز است را توسط لوله‌هایی در اطراف یخچال به گردش درمی‌آورد. وقتی جسم گرمی درون یخچال می‌گذارید این لوله‌ها ظرف را خنک می‌کنند اما دمای خود را از دست می‌دهند. این گاز که گرم شده به پشت یخچال می‌رود و هوا را خارج می‌کند به همین دلیل معمولا پشت یخچال حرارت زیادی دارد. لوله دوباره به کمپرسور برمی‌گردد و گاز سرد را جایگزین می‌کند.

این روند چندین بار در روز انجام می‌شود به همین دلیل یخچال فریزر همیشه سرد است. زمانی که هوای گرم روی لوله‌های می‌نشیند به دلیل دو دما شدن رطوبتی ایجاد می‌کند که در دستگاه‌های دیفراست تبدیل به برفک می‌شود اما در یخچال فریزر نوفراست یا بدون برفک، روی لوله‌ها عایقی قرار داده شده است. زمانی که لوله عرق می‌کند در مجاورت با هوای سرد یخ خواهد زد اما در فریزر بدون برفک تایمری در نظر گرفته شده که لوله را گرم می‌کند تا برفک‌ها آب شوند. برفک‌های آب شده از طریق یک لوله به کمپرسور می‌روند تا تبخیر شوند. فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D هم به این سیستم مجهز است پس دیگر لازم نیست نگران برفک زدن آن باشید یا مدام آن را خاموش کنید تا برفک‌ها آب شوند. لوله‌های این فریزر در همه جهات گردش می‌کنند و هوای سرد را به موادغذایی می‌رسانند.

سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی
اهمیت وسایل کم مصرف را وقتی درک می‌کنید که قبض برق به دستتان می‌رسد. در صورتی که وسایلتان پرمصرف باشد عدد قبض بسیار عجیب غریب می‌شود اما کم مصرف بودن آن‌ها تفاوتی حیرت انگیز ایجاد می‌کند. فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D مصرف انرژی محدوده A دارد. اگر جز آن دسته افراد هستید که به تازگی وسیله‌ای را خرید کرده‌اید و میزان مصرف انرژی آن را نمی‌دانید بهتر است به بدنه یخچال خود دقت کنید.

میزان مصرف انرژی با برچسبی رنگارنگ روی آن نصب شده است. حرف A در قسمت بالا و روی رنگ سبز و G در پایین‌ترین قسمت بر رنگ قرمز قرار دارد. اگر فلش وسیله برقی شما روی حروف بالا قرار گرفته یعنی می‌توانید با خیالی راحت و بدون نگرانی درمورد قبض برق از این وسیله استفاده کنید اما پایین بودن فلش یعنی هزینه بالایی را باید بپردازید. فریزر امرسان با مصرفی کم در کاهش هزینه‌هایتان نقش به‌سزایی دارد به خصوص که این دستگاه باید مدام به برق متصل باشد.

قفل کودک
زمانی که حرف از این آپشن می‌شود ممکن است با خود بگویید فرزند من به وسایل آشپزخانه دست نمی‌زند و ما مراقب او هستیم اما کودکان کنجکاو ممکن است در اثر سهل‌انگاری در معرض خطر قرار بگیرند. پنل دیجیتال روی دستگاه برای کودکان بسیار جذابیت دارد به همین دلیل علاقه دارند در فرصتی مناسب به سراغ آن بروند و تنظیمات دلخواهشان را روی آن انجام دهند. با کم و زیاد کردن دمای یخچال به موتور آسیب می‌رسد و عملکرد آن دچار اختلال می‌شود. با خرید فریزر 20 فوت امرسان مدل FN20D که به قفل کودک مجهز شده می‌توانید خیال خودتان از بابت کودک و وسیله را راحت کنید.

سیستم عیب یابی هوشمند
گاهی فریزر به دلیل نوسانات برق یا تغییر تنظیمات به یکباره از کار می‌افتد یا محفظه درونی آن گرم می‌شود. در چنین شرایطی وجود یک سیستم عیب یاب که به شما بگوید ایراد دقیقا از کجای یخچال است بسیار کاربرد دارد. برخی مواقع کارشناسان پشتیبانی با دانستن علت می‌توانند شما را برای تعمیر یخچالتان راهنمایی کنند اما در صورت اساسی بودن مشکل می‌توانید اطلاعات اخطار را برای آن‌ها بخوانید تا کارشناس با قطعاتی مناسب برای تعمیر یخچال حضور پیدا کند. با این قابلیت روند تعمیر در مدت کوتاه‌تری انجام می‌شود.

کشوهای شفاف
کشوی فریزر در دو حالت مات یا شفاف تولید می‌شود. مزیت کشوهای شفاف پیدا کردن موادغذایی بدون بازکردن کشوها است. زمانی که شما فریزری با کشوی مات خریداری می‌کنید محتویات درون آن دیده نمی‌شود این شکل اگرچه نظم بیشتری ایجاد می‌کند اما برای پیدا کردن هر وسیله باید تمام کشوها را باز کرد. کشوهای کریستالی بی رنگ این فریزر سرعت انجام کار را بالا می‌برد.

جمع بندی
فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D یخچال با ۷ کشوی بی‌رنگ است که باتوجه به ابعاد استاندارد آن در هر آشپزخانه‌ای استفاده می‌شود. این محصول پنل تنظیمات دیجیتال، سیستم بدون برفک و قفل کودک دارد که همه انتظارات از فریزر را رفع می‌کند. در بین فریزرهای تک، قابلیت آبسردکن یا یخ‌ساز وجود ندارد اما برای داشتن یخچالی همسان که این قابلیت را داشته باشد می‌توانید فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D را در کنار این فریزر خریداری کنید.

 

تماس با ما

شرکت صنایع امرسان، با توجه به چشم اندازهای آتی و گسترش سبد فروش محصولات خوددر حوزه لوازم خانگی و ارج نهادن به مشتریان گرامی اطلاعات تماس خود را ارائه مینماید. شما عزیزان می توانید جهت برقراری ارتباط با شرکت صنایع امرسان از اطلاعات تماس زیر استفاده نمایید.

در فرم تماس با ما با ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در جهت بهبود هرچه بهتر خدمات و کیفیت محصولات یاری نمایید.

 

تماس با کارخانه : 35014000-021

تماس با خدمات پس از فروش :1639

آدرس ایمیل : info@emersun.com

ادرس کارخانه: پاکدشت – شهرک صنعتی عباس آباد

برای ورود به سایت کلیک کنید

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فریزر 20 فوت امرسان مدل دیاموند FN20D (EM40H سری نانو)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *